Za nami kolejna edycja akcji sadzenia drzew miododajnych. ![]()
![]()
Dzięki Waszemu ogromnemu zaangażowaniu wspólnie posadziliśmy 40 000 drzew miododajnych! ![]()
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji — za chęci, zaangażowanie i wspólne działanie dla przyrody. ![]()
Nie zwalniamy tempa!
Już teraz zachęcamy Was do udziału w kolejnej ekologicznej akcji — „Kwiaty za elektrograty”, organizowanej wspólnie z Castorama.
To świetna okazja, aby oddać zużyty sprzęt elektryczny lub elektroniczny, a w zamian otrzymać sadzonki kwiatów miododajnych, które pomogą pszczołom i innym zapylaczom.
Akcja odbywa się 22–23 maja w sklepach Castorama.
Za oddany elektroodpad można otrzymać sadzonki roślin miododajnych.
W ten sposób wspólnie dbamy o recykling, środowisko i bazę pokarmową dla zapylaczy.
Szczegóły akcji znajdziecie tutaj:
https://www.castorama.pl/kwiaty-za-elektrograty-wiosna-2026
Razem możemy zrobić jeszcze więcej dla zapylaczy! ![]()
![]()